O firmie

 

 

EduMARATHON jest firmą doradczo – szkoleniową wspomagającą rozwój polskich przedsiębiorstw. Firma powstała w 2008 roku na zlecenie jednej z największych w Austrii instytucji finansowo – bankowych, w celu realizacji projektu doradczego skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego. Projekt zakładał ułatwienie dostępu powyższych firm do kredytowania operacyjnego i inwestycyjnego.

Założycielem firmy jest kilkukrotny maratończyk, którego realizowanym marzeniem jest ciągłe łączenie pasji i zamiłowań z pracą zawodową.

EduMARATHON współpracuje z kilkunastoma specjalistami branżowymi tj.: doradcy gospodarczy, trenerzy umiejętności biznesowych, programiści, informatycy, analitycy biznesowi, analitycy finansowi, bankierzy oraz prawnicy. Łączy ich jedna najważniejsza dla EduMARATHON cecha, ich specjalizacja jest ich pasją!!! Każdy z nich przebył niejeden EDUKACYJNY MARATHON, są ponadto wytrwali, konsekwentni i niestrudzeni w osiąganiu celów.

Należy podkreślić, iż EduMARATHON dba o to, aby mówiąc „po amerykańsku” co roku wydawać kilkanaście tysięcy dolarów na własny rozwój, szczególnie na szkolenia oraz rozwój innowacyjnych systemów informatycznych. Mówiąc „po europejsku” – EDUMARATHON stale inwestuje w najnowszą wiedzę!

Naszą misją jest wspomaganie naszych Klientów w realizacji ich długodystansowych celów związanych z działalnością handlową i inwestycyjną. Realizujemy ją poprzez skuteczne pozyskiwanie dotacji unijnych lub innych form finansowania działalności, doradztwo przy wyborze systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem, outsourcing sprzedażowy oraz szkolenia w powyższych zakresach.