Dotacje

Pozyskiwanie dotacji

Zależy Ci na rozwoju Twojego biznesu? Chcesz przyspieszyć progres firmy? Szukasz nowych rynków zbytu? Dotacje mogą znacząco pomóc w intensyfikacji wszystkich działań. Środki finansowe pochodzące z różnego rodzaju dotacji to doskonały sposób na wzmocnienie inwestycji. W różnych częściach kraju dostępne są innego rodzaju projekty, istotnym elementem jest również liczba zatrudnionych. Dofinansowanie to od 30 do 80%.

Dofinansowania dla firm

Perspektywa 2014 – 2020 programy, które można podsumować jednym krótkim słowem, Innowacja. Przez ostatnie lata to słowo było nadużywane, jednak czym właściwie są innowacje w firmie. W bardzo ogólnym skrócie jest to wprowadzenie nowych ulepszonych rozwiązań do towarów, usług lub procesów np. marketingowych czy organizacyjnych. Polska gospodarka niestety oparta jest głównie na niskich kosztach pracowniczych, dlatego wszelkie innowacyjne rozwiązania działają na korzyść nie tylko przedsiębiorstwa, ale także szeroko pojętej gospodarki kraju.

dotacje unijne

Fundusze Europejskie

Może Ci się wydawać, że trudno będzie znaleźć innowacje w Twojej firmie. Jednak specjaliści eduMarathon specjalizują się w dotacjach i odnajdywaniu innowacyjnych rozwiązań tam, gdzie z pozoru może nie być ich widać. Dodatkowe środki pozyskane z dotacji zwiększą szanse Twojej firmy na rynku lokalnym i jeśli masz takie aspiracje-globalnym.

Pozyskiwanie funduszy unijnych

Współpracę rozpoczynamy od znalezienia najlepszego projektu, odpowiadającego możliwościom Twojej firmy, dzięki temu pozyskanie dotacji jest łatwiejsze. Pomagamy opracować projekt tak, aby odpowiadał kryteriom i wskazywał argumenty, które w pełni uargumentują i uzasadnia potrzeby wsparcia finansowego. Wspieramy również w pozyskiwaniu dodatkowych opinii.

 

pozyskiwania dotacji

Jak pozyskać środki unijne

Z przyjemnością pomożemy Tobie w doborze odpowiedniego źródła wsparcia, pomożemy w opracowaniu projektu zgodnego z kryteriami oceny, wskażemy argumenty uzasadniające potrzebę realizacji projektu, a także wesprzemy w pozyskaniu opinii o innowacyjności. Konieczność ponoszenia co raz to większych kosztów utrzymania konkurencyjnych ofert wymusza szukania nowych źródeł finansowania. Dotacje to idealne rozwiązanie dla istniejących firm z zatrudnieniem powyżej 10 osób. Nowe inwestycje pozwolą zachować istniejące miejsca pracy oraz stworzyć nowe stanowiska dla specjalistów. Rozbudowa zakładu i inwestowanie w nowe technologie to jedyna droga rozwoju. Nie zawsze udaje się przygotować odpowiednie środki, dlatego możliwości, jakie dają dotacje unijne są tak istotne.

Jeśli masz jakikolwiek wątpliwości, to pozostaw numer i pozwól nam wytłumaczyć cały proces pozyskania dotacji aż do momentu przelewu środków na Twoje konto. Zobacz poniżej co możemy dla Ciebie zrobić.

  • Znajdziemy najodpowiedniejszy projekt dla Twojej branży i z Twojej lokalizacji
  • Przeanalizujemy wszystkie możliwości pozyskania dotacji
  • Przedyskutujemy i omówimy warunki dotacji oraz kryteriów pozyskania
  • Przygotujemy dla Ciebie kompletny Wniosek o dofinansowanie
  • Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, wspierając praktycznie i merytorycznie
  • Pomożemy przy wszystkich formalnościach
  • Rozliczymy dofinansowanie
  • Znajdziemy odpowiednią jednostkę naukową

 

Zadzwoń i zapytaj.