Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/edumarathon/domains/edumarathon.pl/public_html/plugins/content/plugin_googlemap2.php on line 98

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/edumarathon/domains/edumarathon.pl/public_html/plugins/content/plugin_googlemap2.php on line 126
Partnerzy

Partner Strategiczny:

Firma EDUMARATHON współpracuje z firmą MERA – MONT SP. Z O.O. w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie UE dla projektów infrastrukturalnych i środowiskowych o znacznej wartości.

Mera - Mont Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania inwestycjami przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz  instytucji państwowych. Działając na rynku od 1991 roku firma zrealizowała kilkaset projektów związanych z pozyskiwaniem kapitału a następnie realizacją inwestycji dotyczących zwłaszcza automatyki przemysłowej oraz ochrony środowiska. W 2004 roku powstał dział Doradztwa Europejskiego, który pozyskuje środki finansowe z programów UE, wyłącznie na inwestycje infrastrukturalne i środowiskowe.
Firma Mera – Mont Sp. z o.o. wdrożyła System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001.

 

Partnerzy Główni:

PGS SOFTWARE S.A. jest polską firmą informatyczną świadczącą usługi programistyczne oraz outsourcingowe. Klientami PGS są zarówno małe przedsiębiorstwa jak i duże korporacje głównie z obszarów USA i Europy. O sukcesie firmy decyduje przede wszystkim doskonała znajomość nowoczesnych technologii oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych współczesnych organizacji. Firma świadczy usługi outsourcingowe w bardzo szerokim zakresie, począwszy od tworzenia aplikacji dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, poprzez wdrożenia poszczególnych produktów aż po długofalowe wsparcie techniczne i rozwojowe.

 

 
GRUPA MERA-MONT
MeraMont iso9001
Partnerzy:
Mera Mont PGS Software S.A.
Program Partnerski