Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/edumarathon/domains/edumarathon.pl/public_html/plugins/content/plugin_googlemap2.php on line 98

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/edumarathon/domains/edumarathon.pl/public_html/plugins/content/plugin_googlemap2.php on line 126

EduMARATHON jest firmą doradczo – szkoleniową wspomagającą rozwój polskich przedsiębiorstw. Firma powstała w 2008 roku na zlecenie jednej z największych w Austrii instytucji finansowo – bankowych, w celu realizacji projektu doradczego skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego. Projekt zakładał ułatwienie dostępu powyższych firm do kredytowania operacyjnego i inwestycyjnego.

Założycielem firmy jest kilkukrotny maratończyk, którego realizowanym marzeniem jest ciągłe łączenie pasji i zamiłowań z pracą zawodową.

EduMARATHON jest częścią ogólnopolskiej GRUPY MERA – MONT. W grupie firma pełni rolę podmiotu odpowiedzialnego za sprzedaż i koordynacje projektów doradczo - edukacyjnych na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Dowiedz się więcej o GRUPIE MERA MONT.

EduMARATHON współpracuje z kilkunastoma specjalistami branżowymi tj.: doradcy gospodarczy, trenerzy umiejętności biznesowych, programiści, informatycy, analitycy biznesowi, analitycy finansowi, bankierzy oraz prawnicy. Łączy ich jedna najważniejsza dla EduMARATHON cecha, ich specjalizacja jest ich pasją!!! Każdy z nich przebył niejeden EDUKACYJNY MARATHON, są ponadto wytrwali, konsekwentni i niestrudzeni w osiąganiu celów.

Należy podkreślić, iż EduMARATHON dba o to, aby mówiąc „po amerykańsku” co roku wydawać kilkanaście tysięcy dolarów na własny rozwój, szczególnie na szkolenia oraz rozwój  innowacyjnych systemów informatycznych. Mówiąc "po europejsku" - EDUMARATHON stale inwestuje w najnowszą wiedzę!

Naszą misją jest wspomaganie naszych Klientów w realizacji ich długodystansowych celów związanych z działalnością handlową i inwestycyjną. Realizujemy ją poprzez skuteczne pozyskiwanie dotacji unijnych lub innych form finansowania działalności, doradztwo przy wyborze systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem, outsourcing sprzedażowy oraz szkolenia w powyższych zakresach.

 
GRUPA MERA-MONT
MeraMont iso9001
Partnerzy:
Mera Mont PGS Software S.A.
Program Partnerski