Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/edumarathon/domains/edumarathon.pl/public_html/plugins/content/plugin_googlemap2.php on line 98

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/edumarathon/domains/edumarathon.pl/public_html/plugins/content/plugin_googlemap2.php on line 126
Inicjatywa JEREMIE, Gwarancja De Minimis - instrumenty zwrotne UE PDF Drukuj Email
sobota, 26 października 2013 16:00

Miło nam poinformować, że w ofercie brokera finansowego DG-INWEST, którego EduMARATHON jest franczyzobiorcą, dostępne są pożyczki preferencyjne w ramach inicjatywy JEREMIE.

 

 

Inicjatywa JEREMIE to pozadotacyjne wsparcie UE dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw nastawiona na finansowanie inwestycji o zwiększonym ryzyku kredytowania oraz elastycznym podejściu do indywidualnych potrzeb. Beneficjentami inicjatywy są przede wszystkim przedsiębiorstwa znajdujące się w początkowej fazie rozwoju, które ze względu na brak historii kredytowej, czy niewystarczającą ilość zabezpieczeń mają problemy z uzyskaniem wsparcia przez instytucje komercyjne.

JEREMIE oferuje przedsiębiorcom niskooprocentowane kredyty, pożyczki, poręczenia. Pożyczki długoterminowe, inwestycyjne dostępne są od 2% w skali roku.

 

Ponadto EduMARATHON współpracuje z instytucjami oferującymi w ramach udzielanych kredytów, gwarancje de minimis. Jest to rządową gwarancja bankowa służąca do zabezpieczania kredytów obrotowych. Gwarancja w 2013 roku jest bezpłatna. W kolejnych latach koszt dla przedsiębiorcy to 1% w skali roku.

 
GRUPA MERA-MONT
MeraMont iso9001
Partnerzy:
Mera Mont PGS Software S.A.
Program Partnerski